Sahte Ktunnel Siteleri

Sahtekar Ktunnel Siteleri

Sahte Ktunnel Siteleri oldukça artmaya başladı. Özellikle emek hırsızları sitemizin benzerlerini yaparak üzerimizden prim yapmaya çalışmaktadır. Bizim verdiğimiz kaliteli servisleri kendilerince kopyalayıp ziyaretçi kitlemizi hedef almaya devam ediyorlar.

Sahte Ktunnel Siteleri

Kullanıcıların piyasaya çıktığından beri en çok tercih ettikleri ktunnel sitesi olan http://www.ektunnel.com/ sizler sayesinde büyümeye devam ediyor. Tabi bu büyümede bazı içerik hırsızı webmasterlerin iştahını kabartmakta. Sitemize yapılan Ddos ve Brute Force ataklarından çözüm alamayan bu kopya siteler. Sizlerin güvenliğini tehdit etmektedir. Çok az bilgi ve hazır sistemler ile bu işe girenler. Bilgilerinizi kayıt altına almaktadır. Yarın bir gün bu bilgiler sunucu sahipleri tarafından aleyhinize kullanılabilir. Oyasaki eKtunnel asla log tutmamaktadır. Sunucuların log tutma özelliği kapatıldığından hiç bir iz bırakmadan sitemiz sayesinde istediğiniz yasaklı siteye giriş yapabilirsiniz.

İşte Sahte Ktunnel Siteleri

İşte Sahte Ktunnel Siteleri

İşte Sahte Ktunnel Siteleri

 

 

Üste gördüğünüz bu 2 site sahtekar olan ktunnel siteleridir. Özellikle ilk resimde olan üzerinde yazan Güvenli Değil olayı o sitenin ne kadar kopyacı ve sahtekar olduğunun işaretidir. Bu gibi güvenlikten yoksun. Hazır yazılımlar ile kendi sunucusundan proxy barındırmaktadır. Bunun ne büyük tehlikeye yol açtığının farkında bile değiller. Aldıkları riskin ve size yaşatacakları sorunların farkında olmayan bilinçsiz bir sistem. Üstelik sahtekarlık konusunda da geri planda kalmıyorlar. Bu gibi asalak sistemler kendileri birşey üretemedikleri için bunu çalma yoluna giderler. Kendilerini webmaster gören bu tip insanlar tek amaçları. Google Adsense üzerinden harçlık kazanmak. Bu uğurda kullanıcı kitlesini attıkları riskin hiç farkında değildirler Toplumsal bilin ve kişisel güvenliğinizi korumak ve hiç bir iz bırakmadan yasaklı sitelere giriş yapmak istiyorsanız. Bu gibi sahtekar siteler yerine bu sektörde ismi duyulan ve kendi sistemleri ile hizmet veren özgün sistemleri kullanmanız. Şunu çok iyi biliyoruzki bu alanda kullanılabilirlik açısından en iyi tasarım bize ait. Taklitler her zaman asıllarını yüceltir. Bu yazı asla bir serseniz değildir. Bu yazının tek amacı bu tür sitelerin ipini pazara dökmek ve kullanıcıları bu konuda bilgilendirmek. Ayrıca bu tür siteler bilgisayarlarınıza virüs yada kötü amaçlı yazılım bulaştırabileceğini asla unutmayın.

1 Yorum

  1. Erdem Yanıtla

    Arkadaşlar yazı çok doğru. O siteye baktım dikkatli olun verilerinizi çalabilirler. Ayrıca bu sitenin bire bir kopyasını yapmış ameleler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir