Kullanıcıların Ktunnel Sitesinden Beklentileri

Kullanıcıların Ktunnel Sitesinden Beklentileri

Yapılan araştırmalar ile kullanıcıların ktunnel sitesinden beklentileri ve diğer sitelerden beklentilerini birlikte yorumlayacağız. Dünyanın en büyük araştırma şirketlerinin yaptığı çeşitli araştırmalar sonucu bazı sonuçlar ortaya çıkmıştır. Binlerce siteden edinilen verilere göre. Bir kullanıcının bir web sayfasından ne gibi talepleri olur. Beklentileri ve istekleri nedir. Onlarca sektörde faaliyet gösteren milyonlarca site vardır. Bunların hepsi ayrı amaçlarda kullanıcılarına hizmet sağlamaktadır. Fakat sektörel durumlarda o sektörün tüm gerekliliklerini yerine getirmek ise çok faklıdır.

 

Kullanıcıların Ktunnel Sitesinden Beklentileri Nelerdir ?

 

Engelli sitelere giriş konusunda biz bu çeşitliği ve beklentileri kendi kullanıcılarımızın hareketlerine göre değerlendirip ona göre yapılanmaya gidiyoruz. Sonuçlarımıza göre bir araç listesi gurubunu sitemize dahil ettik. Bunun dışında beklenti şudur. Kolay erişilebilirlik.  İnternet kullanan insanların ilk tercihi bir İnternet sayfasında anında istedikleri yere dolanmadan reklam yağmuru olmadan erişme isteği. 2 Hız yine kullanıcılar en hızlı siteleri tercih ediyor. Örneğin site Google’de 1. sayfada ama beklentilerin altında kalıyor. Asla o kullanıcı bu siteyi 2. kez kullanmak istemez. İlk sırada çıkmak beklentileri karşılamak anlamını taşımıyor.

 

Google’nin Yaklaşımı

 

Kullanıcıların Ktunnel Sitesinden Beklentileri
Kullanıcıların Ktunnel Sitesinden Beklentileri

Google algoritması bazen mantıksız siteleri de Google arama motorunda üst sayfalarda göstermektedir. Örnek Sahte Ktunnel Siteleri konusundaki gibi siteler. Bunlar kullanıcı beklentileri dışında kalan. Güvenlik zafiyeti bulunan sadece harçlık çıkarmak için yapılan sayfalar olduğundan. İnsanların bu sitelere aşina olma gibi durumu yoktur. 1 Sitenin sahip olduğu trafiğin en az %15 gibi bir oranı Direk Tıklama ile ediniyor ise bu o site için iyi bir başarıdır. Bu trafik ya tarayıcıya isim yazılarak yada sık kullanımlara eklenmesinden gelen trafiktir ve bu çok önemlidir. Burada şu sonuç ortaya çıkar. Kullanıcı sitenizi beğenmiştir. Adresin kayıp olmaması içinde onu ya geçmişe yada sık kullanımlarda kolay bulabileceği yere konumlandırmıştır. Bizim sonuçlarımızda trafik yüzdemizde bu %15 baraj yayın hayatımıza başladığımız ilk zamanlar aşılmıştı. eKtunnel Google Analiz verilerini iyi inceleyerek Kullanıcıların Ktunnel Sitesinden Beklentileri konusunda kriterleri belirler. Bu isteklere uygun alt yapı geliştirir. Gelen dönüşümü izler kalite çıtasını buna göre belirler.

Geliştirme

 

Kullanıcıların Ktunnel Sitesinden Beklentileri
Kullanıcıların Ktunnel Sitesinden Beklentileri

Bizler ktunnel sitesinin çok ama çok ilerisinde bir yapı ile hizmet ağımızı her gün daha fazla ileri götürmeye çalışıyoruz. Amacımız en güvenilir, en çok tıklanan, en çok sevilen site olmak. Bu çerçevede Android uygulamamız alanında bir ilktir. Tek ktunnel android uygulaması bizim tarafımızdan hazırlanıp kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. İlgili uygulamamız buraya tıklayarak cep telefonunuza indirebilirsiniz. Sizlerin destek ve katkıları ile sitemizi ve uygulamamızı daha fazla geliştirmek istiyoruz. Bu konuda bizlere görüşlerinizi burada yer alan iletişim sayfasından bize yazabilirsiniz. Geri bildirimlerinizi sabırsızlıkla bekliyor olacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir