Ktunnel Yenilendi

Ktunnel Yenilendi

Ktunnel v3 güncellemesi ile Ktunnel Yenilendi bu yıl içinde kurulan sitemiz 3. güncellemesini siz kullanıcılarına sundu. Bu yeni güncelleme kullanıcının sitemizi kullanmasına kolaylık sağlayacak yeni özellikler getirdi. Bu güncelleme ile neler değişti altta görelim.

KTUNNEL YENİLENDİ V3 GÜNCELLEMESİ

  • Android uygulamamız 1.5 Sürüme yükseltildi
  • Bazı mobil cihazlarda çıkan beyaz sayfa sorunu bu sürümle birlikte ortadan tamamen kaldırıldı.
  • Yeni lokasyonlar ve + mobil için ayrı lokasyon noktası oluşturuldu. Buna göre 1 adet random 1 Adet Us proxy 1 adet Uk Proxy 1 Adet Canada Proxy ve 1 Adet Fr proxy ile alt yapımızı güçlendirdik. Buna ek olarak mobil cihazlardan gelen ziyaretçilere özel 1 tane daha Amerika proxy sisteme dahil edildi.
  • Bu güncellemede sunucularımızın daha fazla yorulmaması için kendi sunucumuz yerine Dünyaca kalitesini ıspatlatmış Vpnbook ile yola devam etme kararı aldık.
  • Çok fazla kullanıcıya aynı anda en iyi web proxy hizmetini sağlamak adına v3 Beta sürümde yapılan ayrı alt yapı testlerinde Vpnbook yüksek kalitesini siz ktunnel kullanıcılarının hizmetine sunduk.
  • Yine v3 ile Anasayfamızda ve alt sayfalarımızda bulunan site içi adres formu tamamen güncelleştirildi ve daha basit hale getirildi. Yeni form sayesinde bağlanacağınız siteye hangi ülkeden bağlanmak istediğinizi kendiniz seçebilme özgürlüğüne sahipsiniz.

SİTE İÇİ EXPLORER  NASIL KULLANILIR ?

Bu soruyu soran ziyaretçilerimize alttaki resim çok net bir cevap içermektedir.

Ktunnel Yenilendi

Eğer Random Proxy ile devam ederseniz. Sistem sizin için listeki 4 sunucudan size uygun olan sunucuyu seçip istediğiniz siteye sizi saniyeler içinde ulaştırır. Ktunnel Web Proxy v3 güncelemesi Ktunnel Yenilendi sloganı ile yola çıkıp çok kısa zamanda kritik güncellemeler ile site kullanımını daha fazla kolaylaştırırken sizlerin bağlantı erişim hızınızı-da maksimum hıza çıkarmaktadır. Yıl sonuna doğru yeni bir güncelleme paketi olan v4 siz değerli ziyaretçilerimizin hizmetine sunulacaktır. Hizmet kalitemizi arttırmak ve size daha kaliteli servisler sunmak adına sürekli çalışıyoruz. Bu yeni güncelleme paketinde şuda olsa dediğiniz sitemizde eksik gördüğünüz her hangi bir fikriniz varsa bunu bize iletişim sayfasında yer alan form aracılığı ile veya mail yolu ile bilirsiniz.

DTUNNEL – KTUNNEL – VTUNNEL  AİLESİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir