Ktunnel Alan Adı Değişikliği

Ktunnel Alan Adı Değişikliği

Ktunnel Alan Adı Değişikliği yapmıştır. Türkiye’nin tek ve gerçek ktunnel sitesi olan ktunnelgiris.net çeşitli sorunlardan dolayı alan adını değiştirme kararı almış bulunmaktadır. Yeni alan adımız http://www.ektunnel.com‘dir Hizmetlerimiz ve servislerimiz aynen hiç bir eksiklik olmadan yayına devam ediyor. Değişimde en güzel gelen şey ise alan adının daha kısaltılmış olması ve akılda kalıcı olmasıdır.

KTUNNEL ALAN ADI DEĞİŞİKLİĞİ

 

Ktunnel Alan Adı Değişikliği
Ktunnel Alan Adı Değişikliği

Yapılan bu değişiklik sizlere daha kaliteli hizmet açısından bizi heyecanlandırmaktadır. Zira eski alan adımızda hem karakter uzunluğu hemde bilinirliği açısından biraz sorunlar vardı. Ayrıca tabiki devletin bu tür sitelere müdahalesi. Biz özgür İnternet’i sonuna kadar destekliyoruz. Fakat ülkemizde bürokrasi denen canavar bazı siyasal zorunluluklardan bu işe karşı çıkmaktadır. Bu tür web sitelerine erişim yasağı kararı getirmektedir. Ayrıcam USOM adlı kurumun gelişi güzel nedenlerden web sayfalarını kapatması verilen hizmetin aksamasına yol açmaktadır.

7/24 Online Proxy Sitesi

Yapılan tüm baskılar ve engellemelere karşı biz hizmet vermeye kesintisiz devam edeceğiz. Ktunnel Alan Adı Değişikliği yapıp yoluna hız kesmeden devam etmektedir. Takipçilerimiz bilir bir süre sitemiz kapalı kalmıştır. Bu sürede ekibimiz hem sunucu alt yapısını hemde İnternet sitemizin hatalarını giderip gerekli güncellemeleri tamamlamıştır. Bu yeni güncellemeler ile bağlanmak istediğiniz web sayfalarına daha hızlı, maksimum güvenli ve yüksek derece gizlilik ile gireceksiniz. Gerçek ip adresiniz vs gibi bilgiler kayıt edilmeyeceğinden %100 gizlilik ile korunacaksınız.

Size Özel Proxy

Bunun daha önce duyurusunu yapmıştık ama bu geçiş döneminde üstüne pek düşemedik. Şimdi bu konuyu netleştirelim. Siz yasaklı bir siteye girmek istiyorsunuz. Yada yasaklı bir uygulama kullanmak istiyorsunuz. Ama bunun içinde her hangi bir tunnel sitesine girmek istemiyorsunuz. Daha kolayı yokmu diyorsanız evet var. Size özel proxy adresi. Evet çok uygun fiyatlara sitemizden proxy adresi satın alabilirsiniz. Bu adres tamamen size özel olacaktır. İp + Port + Kullanıcı Adı ve Şifre olarak size teslim edilecektir. 8 Ülkeden istediğiniz lokasyondan yasaksız İnternetin keyfin çıkarabileceksiniz. Her hangi bir sorunuzda iletişim sayfamızdan bize ulaşabilir sorununuz ile ilgili destek alabilirsiniz Satın aldığınız proxy 1 ay boyunca sürekli aktif kalacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir