Gerçek Ktunnel Sitesi

Gerçek Ktunnel Sitesi

Bir önceki yazımızda sahtekar ktunnel sitelerinden bahsettik bu yazıda Gerçek Ktunnel Sitesi hakkında bir değerlendirme yazacağız. Yazdığımız yazı sonrası sitemize gelip yorum bırakan. Sahtekar Site olan  adlı siteden saçma sapan bir yorum aldık. Kopyacılık yaparak bir yerlere varmaya çalışan site sahibi kullanıcıları nasıl riske ettiğini yorumunda açıkça yazmıştır. Sizleri bu siteden uzak durma konusunda tekrar bilgilendirerek yazımıza devam edelim.

Gerçek Ktunnel Sitesi Nasıl Olmalı

Gerçek Ktunnel Sitesi öncelikle özgün bir tasarıma sahip olmalı. Bir birinin kopyası olmadan kendi duyarlı tasarımını oluşturmalı. 2 olarak kendi proxy alt yapısı yada aracı bir site ile bağ kurmalı. Oysa üsteki resimdeki site piyasadan bulduğu warez proxy servisi ile hizmet sağlamaktadır. Bilgisayar korsanlarının içerisine özel kod enjekte edip. Kullanıcıların şifre girişleri ve diğer cookie bilgilerini çalmak için kullandıkları sistemleri bu arkadaşlar alıp kullanmaktan asla çekinmez. Gerçek bir ktunnel sitesi ise bunlara gerek duymaz. Kendi alt yapısını hazırlar servislerini kendisi oluşturur. Bugün baktığınızda bizim sitemiz bu konularda tüm sektörü geride bırakmıştır. Tasarımı ile iş ortağı proxy servisi Vpnbook ile kaliteli proxy hizmetinin yanı sıra ultra veri gizliliği ve log tutmayan sisteminin yarı sıra tüm cihazlar ile tam tamına kaliteli hizmet sağlamaktadır.

Zengin Araç Seçenekleri Sadece eKtunnel’de

Bizler eKtunnel ailesi olarak yalın bir yasaklı sitelere giriş platformu olmaktansa insanlara hizmet çeşitliliği ile fayda sağlamayı benimsemiş bir oluşumuz.

Peki eKtunneli diğerlerinden ayrıran özellikleri nedir ?

  1. Tüm cihazlar ile %100 uyumludur.
  2. Asla log tutmayan alt yapı sahibir.
  3. Proxy servisini kopya ktunnel siteleri gibi kendi sunucuları yerine. Vpnbook gibi sektörün liderleri ile verir.
  4. Ücretsiz Proxy Listesi
  5. Ücretsiz Proxy Checker
  6. Ücretsiz İnternet Hız Testi
  7. Tam 4 faklı proxy lokasyonu

Üste sayılan ve daha fazlasını yazabileceğimiz servisler ile sektörün en çeşitli hizmet ağına sahip bir platformuz. Kullanıcıların erişim gerçekleştirmek istedikleri yasaklı sitelere anında en hızlı erişim anında hızlı ve kolay bağlantı ve cihaz optimizesi ile minimum İnternet paketi tüketimi ile kullanıcıların en fazla tercih sebebi olduğumuzun farkındayız. Bizler insanların kullanımı için her gün yeni projeler ve yeni argümanlar ile yolumuza sıkı sıkı çalışarak devam ediyoruz. Hiç bir servisimizi sektörden alıp kopyalama mantığı ile buraya taşımıyoruz. Her türlü alt yapı gereksimini uzman ekibimiz tarafınca belirlenip kodlanıp sizlerin beğenisine sunuyoruz.

İşte Servis Koyalama

Sitemize gelip serzenişte bulunanbu sitenin bilgisiz site sahibinede buradan bir kaç nasihat etmek bizimde boynumuzun borcu. Buralara gelip eKtunnele saldırmak senin harcın değil. Basit Ddos Syn atakları. Brute force atakları bizim çok kolay fixleyebileceğimiz ataklardır. Öncelikle bunu öğren. Daha sonra biraz kodlama onun sonrasında birazda yazı yazmayı özgün içerik üretmeyi öğren. Bir yerden alıp kopyaladığın içerikle bir yere gelmen tamamen imkansızdır.

Gerçek Ktunnel Sitesi Anlık başarı seni şuan tatmin etsede ileride bunun ne kadar boş olduğunu öğreneceksin. O kadar zavallısın ki  ALTTA YER ALAN GOOGLE LİNKİNİ SİLİP GİTMEK İSTEDİĞİNİZ SİTEYİ YAZIN. bu yazıyı bile alıp yapıştırmışsın. Formu saymıyorum bile gerçekten amelelik konusunda üzerine düşeni fazlaca yapmışsın. Güçlü + Özgün sistemler üretmek istiyorsan biraz webmaster forumlarında vakit geçirmen gerekecek. Yaşının küçük olması bilgi haznenin zayıf olması bir kabahat değil ama her zaman ilerlemeyi ve büyümeyi kendine görev edin. Gerçek Ktunnel Sitesi nasıl olur adlı bu makale sana rehber olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir